Giotto galvo lazer otomasyon

#1
Giotto galvo lazer otomasyon

1. Flexi wood: Bu cihaz genellikle mobilya ve çelik kapı üreticileri için yüzey işleme lazer baskı amaçlı üretilmiş makinelerdir. 120x240cm ve 140x280 cm ebatlarında olabilir. Genellikle kayseri ve inegöl bölgesinde mobilya ve kapı üreticilerine lazer ile laminox kesim ya da ultrapan üzerine lazer ile desen baskı yaparak kapı yüzeylerinde süsleme yapılmaktadır. Giotto lazerler geniş ebat çalışabildikleri için en büyük ölçüyü bile 2 seferde yapabilirler. Bu sayede totaldaki hız artar ve iş süresi düşer.

2. Label Master: Bu cihaz ile rulodan ruloye matbaa etiket kesimi yapan cihazlardır. HP, oki, gibi baskı firmalarının etiket baskı makinelerinde basılmış rulo etiket bobinlerini label master ile çok hızlı kesim , lamine, perfore işlemlerini yaparak direk üreticiye 400 metre / dk hız ile üretim yapabilmektedir.

3. Paperone: Bu cihaz genellikle matbaa ve davetiye üreticileri ve yiyecek karton ambalaj firmaları için dizayn edilmiş bir üründür. 50x70 cm ebatında dijital baskılı tabakaları yükleme kabinine yüklediğimizde otomatik olarak bir akar bant üzerine besleyerek ve kameralar ile baskı pozalarını okuyarak etrafından kesmesine ve dram halinde dönen kırım aparatı ile her eksende kırım yapabilmektedir. Bu sayede yiyecek kutuları, matbaa işleriniz kusursuzca yapılabilmektedir.

4. Packmaster: Ambalaj firmaları için üretilen bir cihazdır. bu cihaz ile ampalaj pu, pvc gibi naylon ambalaj kağıtlarının yarım kesim, perfore kesim hibi işlemlerini rulodan ruloya yapmayı sağlar.