Dnp Yağ Yakıcı

'Web Site Tanıtımları' forumunda osman75 tarafından 3 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

 1. osman75

  osman75 Member

  Mesaj:
  66
  Steroidler günümüzde bilinçsiz kullanımı artıp aslında bilinçli kullanıldığında kas gelişimini olumlu yönde etkilediği klinik testlerde kanıtlanıp birçok olimpik sporcunun da kullanmasından ötürü günümüzde de rekabet artışı olmuştur steroidler düzenli dozlarda kullanılmadığında aşırı zararlıdır. Düzenli kullanım çizelgesi veren sitelerden

  Forumdaki İçerikler Gizlenmiştir. İçeriğe Erişebilmek İçin Üye Olunuz...

  verilmelidir.

  Forumdaki İçerikler Gizlenmiştir. İçeriğe Erişebilmek İçin Üye Olunuz...

  ile satın alınan hormon ilaçları genelde testosteron olarak bilinen erkeklik hormonu olarak bilinir en çok başvurulan Anabolik Steroid türü olan testosteron kas yapılanmasını hızlandırır. Vücudun protein sentezini arttırıp supmaximal antrenmanlarda anaerobik eşik üstü antrenmanlara direnci arttırır kardiovasküler sistemi güçlendirir. Genelde ampul olarak siparişi verilmektedir. DNP dünyada metabolizmayı en çok hızlandıran kimyasal olarak geçerliliği kanıtlanmıştır.

  Forumdaki İçerikler Gizlenmiştir. İçeriğe Erişebilmek İçin Üye Olunuz...

  günümüzde pek yaygın bilinmese de ABD de ortaya çıkmıştır. Günümüzde dnp siparişi için güvenilir siteler mümkün olduğu gibi merdiven altı üretimden de uzak durulmalı dnp yağ yakıcı toz ve sıvı liquıt olarak tedarik edilebilir.

  DNP yağ yakıcı kullanan bir sedanter birey düzenli antrenman programı ve düzenli bir diyet ile birlikte günde ortalama 500 gr verilmektedir. DNP o kadar güçlü yağ yakıcıdır ki L-carnitine %3, clenbuterol %10, dnp ise %50 oranında yağ yakım kapasitesine sahiptir. Vücudun ihtiyacı olduğu dozda alınan steroidler ve düzenli periyodik aralıklarla kullanılmalıdır. Sürekli kullanımından kaçınmalıyız fazla doz fazla etki sağlamıyor yararından çok zararı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yaşa kiloya cinsiyete göre kullanım koşullarını aşmadan kullanmak gerekir.
   

Bu Sayfayı Paylaş