Black Desert Online Hashashin Karakteri

 Black Desert Online Hashashin Karakteri

Black Desert Online Hashashin Karakteri

Black Desert Online yani BDO oyuncularının aylardır beklediği karakter olan “Hashashin” nihayet 02.09.2020 tarihi ile Türkiye sunucusu olan Mena’ya geldi. Hashashin karakterini genel anlamda inceledik ve bayağı beğendik. Özelikle seri attacklar yapabilen hashashin gerek vuruş skilleri gerekse oynanılabilir olması ayrıca bir avantaj katıyor.

Yeni Karakter Hashashin Özellikleri:

Hashashin karakteri diğer karakterlerden farklı özellikle karşımıza çıkıyor. Karakterin çöl hareket hızı ve çöl hastalığına karşı dayanıklılığı bulunmakta. Hashashin uyanışı bir sonra ki güncellemede gelecek ve güncellemeden sonra Aal‘a olan inancından dolayı tanrının gücünden tam anlamıyla yararlanmış olacak. Karakterin en etkili vuruşlarından birisi de Kum Kapanı, Kum Fırtınası denilen yerden hortum çıkaran beceriye sahip olması özellikle bu skill karakteri diğer karakterlerden çok daha etkili ve esnek kılmış. Hashashin karakterini özetleyecek olursak karakterimiz Valencia bölgesine hakim olmakla beraber Kum Fırtınasına hükmeden Aal‘ın savaşçısıdır.

Hashashin ana silah olarak kılıca benzer şemşiri kullanarak seri bir şekilde savaşır. Karakter savaş esnasında ışınlanma özelliğine sahip olduğu için kontrol edilmesi zor olmakla beraber aşırı seri hareketleriyle canavarları ve rakiplerini rahatlıkla yenebiliyor.

Hashashin Karakterinin Vuruş Skilleri:

  • Shift-Q
  • W-F
  • Shift-E
  • S+F

Hashashin Karakterinin Görsel Resimleri:

haşhaşin

Black Desert Online İndirmek İçin: playblackdesert

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.