Reina Procee Photography Annelik Fotoğrafçılığı

 Reina Procee Photography Annelik Fotoğrafçılığı

Reina Procee Photography Annelik Fotoğrafçılığı

Annelik Fotoğrafçılığı

English | 55m | Video: 1080p
http://www.reinaprocee.com/maternity-1/maternity

For me the maternity session needs to be about three things: The bond you are connecting to your brand new child, celebrating the change in the family dynamic, and most of all the beauty of you, the new mama.

Now I am a woman. I KNOW how we think, and beat ourselves up and think that we are not feminine, or pretty, or photogenic enough to get photos done. We are not very nice to ourselves are? Well I have found a way to accommodate most styles of mamas out there, and I work with you to make sure you can see just how stunning you truly are in this amazing moment in your life.

Türkçe:

Benim için doğum seansının yaklaşık üç şey olması gerekiyor: Yepyeni çocuğunuzla bağladığınız bağ, aile dinamiğindeki değişimi ve en önemlisi sizin güzelliğiniz olan yeni anne.

Şimdi ben bir kadınım. Nasıl düşündüğümüzü ve kendimizi dövdüğümüzü biliyorum ve fotoğraf çekecek kadar kadınsı, güzel ya da fotojenik olmadığımızı düşünüyorum. Kendimize karşı pek iyi değil miyiz? Pek çok anne stilini barındırmanın bir yolunu buldum ve hayatınızın bu harika anında gerçekten ne kadar etkileyici olduğunuzu görebilmeniz için sizinle birlikte çalışıyorum.